Визначено дату початку російської агресії проти України - Савченко

Сегодня
Визначено дату початку російської агресії проти України - Савченко

У законопроекті з реінтеграції Донбасу початок окупації Криму визначили як дату початку російської агресії проти України.

Про це розповіла в кулуарах парламенту народний депутат Надія Савченко, передає 112.ua.

Відповідаючи на питання, чи включили в законопроект по Донбасу питання Криму, вона зазначила, що його пов'язали з визначенням початку окупації.

"Питання Криму, процес його включення і як саме йде. Його включили хоча б тим, що погодилися визначити дату початку окупації, вона починається як раз таки з подій в Криму. Щодо того, які саме правки, – вони будуть об'єднані в групу, тому там блоками йдуть висновки з правок, які повинні стати в цей законопроект. Я вважаю, що це правильно", – розповіла Савченко.

Як розповідав спікер парламенту Андрій Парубій, Рада готується розглянути закон про суверенітет на Донбасі і зможе це зробити 16 листопада.

У свою чергу заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак раніше пояснював, чому Крим не потрібно додавати до закону про реінтеграцію Донбасу. Він нагадав, що немає потреби вносити Крим в законопроект по Донбасу, так як для деокупації півострова існує інший закон.