Ані Лорак після трирічного "вигнання" виступила в Києві. Чому Україна незлюбила співачку

ТСН 8

            Ані Лорак після трирічного "вигнання" виступила в Києві. Чому Україна незлюбила співачку

Виконавиця вперше за три останні роки з’явилася на українській сцені.

Співачка Ані Лорак спричинила шок своєю неочікуваною появою на ювілейному концерті FREEDOM BALLET у київському палаці "Україна".

Це був перший виступ артистки на українській сцені за останні три роки.

Сайт ТСН.ua пригадав, як Ані Лорак потрапила в неласку і чим викликала ненависть українців.

Позиція щодо ситуації в Україні: "Голуб миру"

Так, все сталося 2014-го року – з початком агресії Росії в Україні і анексії Криму РФ. Попри ситуацію в країні, Лорак продовжувала їздити за російськими нагородами та виступати на концертах у країні-агресорі.

Так, у червні 2014-го Лорак отримала нагороду у Москві на премії RU.TV, декількома днями пізніше Лорак виступила на російській "МУЗ-ТВ".

Щоправда, виконавиця жодного разу не співала у Криму і після анексії півострова скасувала усі заплановані там концерти. Більше того, артистка заявила, що "не може прийняти анексію АРК".

Після виступів Лорак у Росії, коли її запитували, на чиєму вона боці, співачка відповідала, що вона "голуб миру" і виступає за мир.

Під час Євромайдану Лорак скасувала концерти на Західній Україні через криваві події. Артистка говорила, що гостро переживає ситуацію і дуже сподівається, що невдовзі війна закінчиться. Також зірка називала події в Україні "свої власним болем".

ВідеоУ Києві намагалися зірвати концерт Ані Лорак

Ледь не позбавили звання народної артистки

У вересні 2015-го у парламенті України був зареєстрований законопроект про позбавлення діячів культури звання "Народний артист України", що стосувалося й Ані Лорак. У співачки швидко відреагували на це. Прес-служба артистки виступила з офіційною заявою, у якій наголосила, що Ані Лорак ніколи не виступала з антиукраїнськими закликами.

А тим часом Лорак продовжує з'являтися на російських преміях (RU.TV – травень 2015-го, МУЗ-ТВ – червень 2015-го), гастролювати російськими містами і – взагалі не з'являється в Україні.

Виступ на птахофабриці

У липні 2015-го Лорак повеселила юзерів, виступивши на вечірці Новосибірської птахофабрики у Росії. У Мережі одразу з'явилися кумедні фотожаби на "курячий" концерт артистки.

У вересні 2015-го Лорак відсвяткувала у Санкт-Петербурзі день народження в оточенні російських зірок.

Бойкот у США

2016-го року Ані Лорак вирушила у концертний тур США. Щоправда, українська діаспора почала бойкотувати виступи співачки. Люди стояли з плакатами з написами "В Сибір до ведмедів", "Для вбивць свого народу співають лише зрадники", "Назад на птахофабрику". Окрім того, люди вигукували "Ганьба".

Після гастролей Америкою артистка повернулася до Києва і заявила що в США її зустріли тепло, а тим, хто намагався зірвати її концерт, порадила показати свою відданість країні, перебуваючи тут, а не за межами України. Окрім того, артистка впевнена, що цькування її в Україні – це частина політичної гри.

Після цього у лютому 2016-го Лорак разом із Софією Ротару і Таїсією Повалій привітала чоловіків із Днем захисника вітчизни концертом у Росії. У травні Лорак стала тріумфаторкою російської премії RU.TV.

Російське громадянство

У липні 2016-го Лорак запропонували російське громадянство. Тоді ж у співачки прокоментували, що вона не думає змінювати громадянство на російське і любить Україну.

У листопаді ж 2016-го Лорак знялася у новорічному концерті в Києві за посиленої охорони.

А тим часом співачку підтримала Ніна Матвієнко. Зірка згадала акції перед концертами Ані Лорак.

"Я хочу, щоб співаків не чіпали просто. Хоче співак, хай їде співає. Співаку треба територія. Тут же немає території. Якщо їй тут не дають, вона мусить десь-інде", - зазначила легендарна артистка.

Неочікуване повернення

Участь Ані Лорак у ювілейному концерті FREEDOM BALLET вчора, 14 листопада, у Києві 2017 року, стала справжньою несподіванкою. Це була перша поява виконавиці на сцені після трьох років затишшя в Україні. Лорак в афішах концерту заявлена не була, однак організатори зазначали, що на гостей вечора чекатиме ще один приємний сюрприз. На сцені з'явиться special guest – "артист, у якого мільйони шанувальників в Україні".