Порошенка, Авакова та Турчинова допитає суд у справі Януковича (Відео)

5 канал
Порошенка, Авакова та Турчинова допитає суд у справі Януковича (Відео)

У справі щодо державної зради Віктора Януковича суд ухвалив рішення викликати на допит як свідків низку чинних високопосадовців. Йдеться, зокрема, про Президента Петра Порошенка, секретаря Нацбезпеки і оборони Олександра Турчинова, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, голову Верховної Ради Андрій Парубія. Кореспондент "5 каналу" Юлія Божко слухала подробиці.

У списку із понад 140 осіб, про допит яких клопотали військові прокурори, дійсно дуже багато відомих імен. Втім суддя затвердив лише 44 особи. Серед раніше перерахованих там, наприклад, присутні Валентин Наливайченко, Рефат Чубаров та Аресеній Яценюк. Як пояснив суддя, затвердили не всіх свідків аби не розтягувати строки слухання, а також у зв'язку з неможливістю власне допитати у залі суду.

Захист Януковича не висловив заперечень щодо списку. Вже у понеділок, 11 грудня, на другу половину дня до зали суду будуть запрошені перші свідки.

Втім варто зазначити, що адвокати президента-втікача мають власний перелік осіб, яких вони хочу запросити до суду. Перелік планують оголосити найближчими днями – їх понад 130 осіб і, що цікаво, існують навіть перетинання з переліком прокурорів.

Дивіться також фотогалерею: