Одна з найбільших Bitcoin-бірж Китаю закривається

Сегодня 5
Одна з найбільших Bitcoin-бірж Китаю закривається

Одна з найбільших кріптовалютних бірж Китаю BTCChina оголосила про те, що зупинить торги до 30 вересня. Представники BTCChina відзначили, що прийняли це рішення після "ретельного розгляду постанови китайських регуляторів, випущеного 4 вересня".

З 14 вересня біржа зупинила реєстрацію нових користувачів. Інші продукти BTCChina, такі як BTCC Pool, продовжать роботу в звичайному режимі.

На тлі цієї інформації вартість біткоіну опустилася більш ніж на 250 доларів, але потім почалася підніматися. Зараз один біткоін коштує 3320 доларів.

-

Нагадаємо, 13 вересня, Китайська асоціація інтернет-фінансів (NIFA) заявила, що у біткоін-бірж немає правової підстави. Асоціація відзначила, що криптовалюта, такі як біткоін, стали інструментом для спекуляції серед інвесторів, а також служать платіжним каналом для незаконного збору коштів і відмивання грошей.

На початку вересня китайський центробанк також заборонив проведення ICO в країні. Через кілька днів з'явилася інформація, що Китай також може заборонити роботу біткоін-бірж