Британський прем'єр Тереза Мей назвала дії Росії "загрозою світовому порядку"

Дзеркало Тижня 1
Британський прем'єр Тереза Мей назвала дії Росії

Мей зробила "дуже просте повідомлення для Росії".

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей виступила проти "масштабних" дій Росії, які "загрожують міжнародному порядку". Так, вона звинуватила владу РФ у втручанні у вибори інших держав, а також у поширенні фальшивих новин" і хакерських атаках на Міністерство оборони Данії і Бундестаг. "Великобританія стане робити все необхідне для самозахисту, а також буде працювати з союзниками, щоб чинити (з Росією – ред) аналогічним чином", — підкреслила Мей, в ході виступу на банкеті, який влаштував лорд-мер лондонського Сіті, повідомляє The Guardian, пише "РБК".

"У мене дуже просте повідомлення для Росії. Ми знаємо, що ви робите. І вам це не вдасться", - зазначила Мей. За її словами, влада РФ "недооцінює стійкість демократій" західних стан, а також "постійне тяжіння вільних і відкритих суспільств" і "прихильність західних країн до альянсів, які їх пов'язують".

Тереза Мей також пояснила, що велика Британія не бажає "повертатися до холодної війни (з Росією – ред) або ж перебувати в стані постійної конфронтації". Втім, якщо РФ продовжить реалізовувати свою нинішню політику, Великобританія повинна захищати інтереси своєї країни, Європи, а також усього світу, заявила Мей.

Читайте також: Трамп повірив словам Путіна про невтручання в американські вибори

Як повідомлялося, раніше в Іспанії звинуватили хакерів із РФ та Венесуели у втручанні в каталонську кризу.

За матеріалами: РБК / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter