Надію Савченко можуть позбавити депутатської недоторканності

АСН 1
Надію Савченко можуть позбавити депутатської недоторканності
Надію Савченко можуть позбавити депутатської недоторканності

Якщо народний депутат Надія Савченко не з'явиться 15 березня на допит в СБУ, Генеральна прокуратура готова буде подавати в Раду подання на зняття з неї недоторканності, затримання і арешт.

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко на засіданні комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, передає кореспондент АСН.

"Не хочу здатися настирливим, але в найближчі дні, якщо народний депутат Савченко завтра знову не з'явиться на допит, то це буде буквально завтра - я буду змушений внести подання на притягнення до відповідальності народного депутата", - сказав генпрокурор.

Нагадаємо, Савченко викликали на допит до Служби безпеки України на 13 березня у справі переговірника Володимира Рубана. Останнього затримали на блокпосту з величезною партією зброї, яку він віз в Україну.

Нагадаємо, раніше АСН розповідала, що з великою часткою ймовірності є відео або аудіо, які доводять провину нардепа, Героя України Надії Савченко в справі Володимира Рубана. Про це заявив нардеп Антон Геращенко.

Парламентарій допустив, що ці записи оприлюднять і після цього постане питання про зняття депутатської недоторканності. «Савченко буде дано 2 тижні на дачу пояснень, після чого буде проведено відповідне голосування», - сказав Геращенко.