У МВС заявили, що під час заворушень у будинку Саакашвілі затримали "псевдожурналіста", доставшего ніж

Гордон
У МВС заявили, що під час заворушень у будинку Саакашвілі затримали

5 грудня під час заворушень у Києві на вулиці Костьольній поліція затримала чоловіка, який витягнув у натовпі ніж. Про це повідомив директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко на своїй сторінці у Facebook.

На вулиці Костьольній розташований будинок, в якому мешкав лідер "Руху нових сил" Михайло Саакашвілі.

Шевченко назвав затриманого чоловіка Ігоря Рудича "псевдожурналістом".

"Шановні журналісти, висвітлюючи буремні події на вулицях, ніколи не робіть так, як цей правопорушник і псевдожурналіст: узяв із собою ніж, дістав його, хотів застосувати, а коли підлеглі Юрія Зозулі законно, але жорстко почали затримувати – скинув його і почав волати: "У мєня нєт ножа, я журналіст", – зазначив він.

Шевченко оприлюднив відео затримання й закликав журналістів максимально позначати себе під час роботи на вулицях у конфліктних ситуаціях (яскраві жилети, прес-карти на видному місці тощо) і дбати про власну безпеку.

"Правоохоронці чітко орієнтовані на те, щоб не завдавати шкоди журналістам, але під час динамічного розвитку подій, під час пересування підрозділів, у колотнечі протистояння може трапитися всяке. Бережіть себе і колег", – написав він.На своїй сторінці у Facebook Рудич стверджує, що намагався показати поліцейським своє посвідчення.

"Так стяжку на руки наділи, що сльози текли. Звісно, я не міг витягнути цю посвідку. Поряд стояла побита пані із забитою спиною ще з того Майдану! Нас катували стяжкою пару годин", – підкреслив він.5 грудня Саакашвілі в Києві затримала Служба безпеки України. Йому висунули обвинувачення у сприянні учасникам злочинних організацій та приховуванні їхньої злочинної діяльності. Правоохоронці вивели політика на вулицю й посадили до службового автомобіля, проте активісти влаштували бійку із силовиками й звільнили його.