У Литві перекинувся автобус зі школярами: 10 постраждалих

Експрес
У Литві перекинувся автобус зі школярами: 10 постраждалих
У центральній частині Литви з'їхав з дороги і перекинувся автобус з дітьми, в результаті - десять постраждалих, з них з важкими травами - троє.
Про це повідомляє портал Delfi.
"7 грудня Вільнюська поліція отримала повідомлення про те, що в Укмергському районі, в селі Якутішкяй, на дорозі Делтува-Буконіс, з дороги з'їхав і перекинувся автобус з дітьми", - йдеться в повідомленні.
В автобусі, крім дітей і водія, їхали два вчителя і дві мами. В реанімацію Укмергскої лікарні доставлено двох учнів і одну вчительку, повідомив головлікар лікарні Рімвідас Цівілка.
"Доставили багато людей. Тяжко постраждали троє - двоє дітей і вчителька, вони знаходяться в реанімації. В травматологічне відділення був доставлений і один чоловік - у нього зламана рука. Кілька дітей знаходяться в хірургічному відділенні, у них на тілі рани, які треба зашивати під наркозом, але ці травми неважкі. Багато дітей із невеликими травмами - подряпини, у кількох діагностували перелом ключиці. У приймальному відділенні є кілька дітей - спостерігаємо за їх станом. Ми відкликали планові операції ", - сказав лікар.
Загалом в автобусі перебувало 35 учнів другого і третього класів, яких везли до Вільнюса на виставу.
Фото: © DELFI/Domantas Pipas