Через безлад на полігоні, командувачу Сухопутних військ наказано переселитися в намети на "Широкому Лані"

АСН 2
Через безлад на полігоні, командувачу Сухопутних військ наказано переселитися в намети на
Через безлад на полігоні, командувачу Сухопутних військ наказано переселитися в намети на Широкому Лані

Після недавнього гучного на всю країну скандалу на військовому полігоні "Широкий Лан", міністр оборони Степан Полторак наказав переїхати з Києва і пожити тиждень в наметі на полігоні командувачу Сухопутних військ генералу Сергію Попко. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі написав волонтер Юрій Мисягін.

"Взагалі таку процедуру можна зробити на регулярній основі і не обмежуватися тільки полігонами. Є багато чудових місць для життя і служби на передовій. Судячи з останніх скандалів в бригадах, то першого в списку на ротацію я б порекомендував командувача ОК СХІД генерала Красноока. Всі останні скандали в основному пов'язані з бригадами входять саме в ОК СХІД, в тому числі і 92-я бригада, що знаходиться зараз на полігоні Широкий Лан", - написав Мисягін.

широкий лан, попко, мисягін, полігон, скандал, намети, умови життя

Нагадаємо, вранці 13 березня на полігоні "Широкий Лан" сталася пожежа. Один військовий загинув, ще семеро отримали важкі опіки. Про це повідомив волонтер Юрій Мисягін на своїй сторінці в соцмережі. За його словами, трагедія сталася о 4 ранку, загорівся один з житлових військових наметів. Волонтер заявив, що все сталося через те, що військові намагалися розпалити буржуйку бензином. © Детальніше читайте на ASN: http://asn.in.ua/ru/news/news/154945-v-rezultate-pozhara-na-poligone-shirokijj-lan-pogi.html

Також ми розповідали, що керівництво полігону Широкий Лан обурилося з приводу того, що військові виклали в соцмережу фото і відео нелюдських умов утримання на полігоні. Військових вирішили покарати.