Невідомі проклали спиртопровід з України до Молдови

Сегодня 1
Невідомі проклали спиртопровід з України до Молдови

Прикордонники України та Молдови виявили на кордоні країн трубопровід, що призначався для контрабанди спирту.

Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

У повідомленні говориться, що прикордонні служби виявили 150 метрів пластикової труби, яка була прокладена до лінії кордону на глибині 10-20 см. Порушники, швидше за все, планували використовувати її для незаконного переміщення спирту або іншої рідини з сусідньої країни.

Також зазначалося, що контрабандисти не встигли скористатися своїм винаходом. Бо специфічного запаху спирту або пально-мастильних матеріалів в ньому виявлено не було. Пластикову трубу демонтували. Пошук осіб, причетних до її прокладання триває.

Нагадаємо, нещодавно під час моніторингу берегової лінії Кучурганського водосховища прикордонники виявили підводний спиртопровід.

Також раніше на ділянці україно-російського кордону в Харківській області прикордонники вилучили у громадянки України старовинний ствол від мушкета 1657 року, який вона намагалася провезти в Україну з російської території.

Крім цього влітку 2017 року 2,5 тонни спирту знайшли прикордонники Могилів-Подільського загону на березі Дністра. Рідину перевозили на чотирьох автомобілях серед порожніх бочок.