Процедуру обрання нового голови УЗ перенесли на 20 вересня

ZIK 7

Номінаційний комітет переніс на 20 вересня визначення термінів початку процедури обрання нового голови правління ПАТ «Укрзалізниця».

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян у коментарі журналістам у суботу, 16 вересня, – повідомляє Укрінформ.

«Якби Балчун все це не зірвав спільно зі своїми прихильниками, то до кінця 2016 року в нас вже мало бути впроваджене повністю корпоративне управління Укрзалізниці, призначена наглядова рада. Мали бути призначені нормальні керівники структурних підрозділів, сформована нормальна нова структура вертикально-інтегрованої компанії. Цього всього зроблено не було», – сказав Омелян.

20 вересня, сподіваюсь, що ми знову зустрінемось в рамках Номінаційного комітету, обговоримо питання із запуском процедури обрання нового керівника Укрзалізниці. Наскільки якісно це буде реалізовано та що буде з наглядовою радою – побачимо», – додав він.

Раніше міністр інфраструктури заявляв, що Номінаційний комітет Кабінету міністрів визначить терміни початку процедури обрання нового керівника та членів наглядової ради ПАТ «Українська залізниця» 1 вересня.