Омелян розповів про велику угоду з німецькою залізницею

Новое Время
Омелян розповів про велику угоду з німецькою залізницею

Провідний німецький залізничний оператор Deutsche Bahn готовий розглянути передачу Україні за залишковою вартістю 100 старих регіональних дизель-поїздів з кондиціонерами і вакуумними туалетами.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй Facebook-сторінці.

За його словами, через тиждень фахівці Мінінфраструктури та Укрзалізниця повинні направити до Німеччини фахівців для детального опрацювання даного питання, визначення вартості переобладнання.

При цьому міністр заявив, що очікує шквалу критики у зв'язку з тим, що німецькі потяги зажадають тривалої сертифікації та значних витрат на переобладнання.

"Насправді, у нас є реальний шанс фактично повністю замінити парк регіональних дизель-поїздів за наднизькою ціною і дати мільйонам українських громадян з кінця 2018 року можливість їздити у комфортних потягах мінімум ще 15 років", - вважає Омелян.

Він нагадав, що зараз у Укрзалізниці є 165 складів дизель-поїздів, в експлуатації - 112. 118 від загальної кількості потребують виключення з інвентарю до 2021 року.

Раніше Омелян заявляв, що Deutsche Bahn готовий до співпраці з Укрзалізницею в сфері вантажних і пасажирських перевезень.