На російському сайті вакансій з'явилася посада президента Росії

Сегодня
На російському сайті вакансій з'явилася посада президента Росії

На одному з сайтів вакансій з'явилася позиція "Президент Російської Федерації". Кандидата повинні будуть прийняти на роботу за підсумками загальних виборів представниками роботодавця – народом Росії.

Позиція розміщена на сайті Superjob.

Серед інших умов відзначається вік, який повинен бути більше 35 років. Стать і освіта не мають значення, досвід роботи на посаді президента не потрібен. В описі вакансії відзначається, що роботодавець "з розумінням поставиться до досвіду роботи на аналогічній посаді". Крім іншого, сказано, що кандидату необхідні такі якості, як активна життєва позиція і патріотизм.

07acafd7d0059862c45b12c867efac6aadce83f0d071270bfbpimgpsh_fullsize_distr

Є й інші вимоги – російське громадянство, підтверджений досвід постійного проживання в Росії не менше 10 років, відсутність судимості як плюс. Обов'язковим є володіння хоча б однією європейською мовою. Також серед посадових обов'язків вказано графік роботи 24/7 впродовж 6 років.

Як повідомлялося, російський опозиційний політик Ілля Пономарьов назвав головну проблему Путіна на майбутніх президентських виборах в Росії. На його думку, російський лідер боїться, що його перемога на виборах в 2018 році може посіяти сумніви в його легітимності.

У той же час ЗМІ дізналися, як Путін буде брати участь в президентських перегонах в Росії. З'ясувалося, що російський лідер піде на перевибори в два етапи.