США ввели санкції ще проти 38 росіян та російських організацій

Експрес
США ввели санкції ще проти 38 росіян та російських організацій
США наклали санкції ще на 38 росіян та російські організації через вторгнення Росії в Україну. Про це йдеться в заяві, розміщеній у вівторок на сайті Мінфіну США. Пише УНІАН.
Зокрема, санкції наклали на приватну військову компанію (ПВК) «Вагнер», а також фірму мільярдера Євгена Пригожина Concord Catering («Комбінат харчування «Конкорд»).
Як повідомляв УНІАН раніше, Сенат Сполучених Штатів Америки (верхня палата Конгресу) остаточно затвердив нові санкції проти Російської Федерації в пакеті з санкціями проти Ірану.
Сенат у четвер, 15 червня, запровадив нові санкції проти Росії за її втручання у минулорічні президентські вибори шляхом кібератак на сервери Демократичної партії та бази даних виборців штатів, анексію Криму та підтримку режиму Асада в Сирії. Санкції проти РФ є частиною закону, який дозволяє вводити санкції проти Ірану за підтримку регіонального тероризму та розвитку програми з розробки балістичних ракет. Поправка, яка включає санкції щодо Росії, була схвалена без перешкод у середу, 14 червня. Тоді 97 сенаторів проголосували "за", і лише двоє - "проти".