Луценко - голові НАБУ: кримінальна відповідальність за допущені помилки обов'язково буде

Експрес
Луценко - голові НАБУ: кримінальна відповідальність за допущені помилки обов'язково буде
Генеральний прокурор Юрій Луценко пропонує внести зміни до закону про Національне антикорупційне бюро з тим, щоб дозволити набирати негласних штатних працівників на закритому конкурсі.
Про це він заявив під час виступу у Верховній Раді, повідомляє Укрінформ.
"Я закликаю керівників НАБУ до конструктивної співпраці. Пропоную профільним комітетам підкоригувати закон про НАБУ, в якому у відповідній статті сказати, що всі працівники НАБУ, крім негласних штатних працівників, набираються на відкритому конкурсі. Це займе один день комітету і один день парламенту", - зазначив генпрокурор.
Луценко вважає, що НАБУ слід зареєструвати в СБУ усі свої прослуховуючі пристрої та забезпечити обмін інформацією зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою про всі свої оперативно-розшукові дії. При цьому НАБУ має припинити "публічні атаки на законну позицію інших правоохоронних органів".
Водночас він заявив, що Ситника чекає кримінальна відповідальність за порушення законодавства.
"Я змушений сказати, що кримінальна відповідальність за вже допущені помилки обов'язково буде. У першу чергу керівника відомства, який, згідно закону, має повноваження і має обов'язок дотримання всіх правил, які він грубо порушив", - резюмував Луценко.