Вчені дізналися, які чоловіки роблять жінок щасливими

Сегодня 7
Вчені дізналися, які чоловіки роблять жінок щасливими

Американські вчені досліджували питання, як відносини залежать від краси чоловіки в парі, пише Platforma.

За їхнім висновком, некрасиві чоловіки гарантують більш міцний зв'язок в сім'ї.

Вчені з Університету штату Флорида стверджують, що відносини будуть міцнішими, якщо жінка зустрічається з негарним чоловіком. При цьому одним з факторів, що впливають на тривалість відносин, є висока сексуальна активність таких чоловіків.

У дослідженні взяли участь 113 молодих пар у віці 20 років, які проживають в Далласі. Кожного з чоловіків сфотографували, після чого оцінили привабливість його обличчя і тіла. За допомогою анкетування вчені також проаналізували, як часто добровольці сиділи на дієті і взагалі намагалися залишатися в гарній формі. Після цього фахівці досліджували відносини.

Виявилося, що, якщо жінка зустрічалася з красивим чоловіком, то вона частіше сиділа на дієті, могла піддаватися депресії, незадоволеності собою і, як наслідок, особистим життям. В результаті такі шлюби розпадалися частіше.

"Результати показують, що наявність фізично привабливого чоловіка може мати негативні наслідки для дружин, особливо якщо ці дружини самі не особливо привабливі, – каже одна з авторів роботи Таня Рейнольдс.

З іншого боку, якщо чоловік був менш привабливий, то пара виявлялася щасливішою.

Крім того, в цьому випадку на сімейні відносини часто позитивно впливала висока сексуальна активність не дуже красивого чоловіка, а також його допомога в домашніх справах і регулярні подарунки.