Кремль офіційно визнав закордонні ЗМІ в Росії "іноземними агентами"

Канал 24
Кремль офіційно визнав закордонні ЗМІ в Росії

Про це пише УНІАН.

Віднині, згідно з документом, іноземними агентами можна визнати "юридичних осіб, зареєстрованих в іноземній державі" і "іноземні структури без утворення юридичної особи".

Читайте також: У Путіна прокоментували фейк від Міноборони зі скріншотом з комп’ютерної з гри

Поправка, яку підтримали 414 російських депутатів, пройшла третє читання, отже Мін'юст Росії незабаром зможе визнавати "іноземними агентами" зарубіжні ЗМІ.

Разом з тим, норма не поширюватиметься на російські ЗМІ, в тому числі з часткою іноземного капіталу.

Будь-які зазіхання на свободу російських засобів масової інформації за кордоном не залишаються і не залишатимуться без вельми жорсткої відповіді і по лінії громадської думки, і по лінії нашої законодавчої влади, і по лінії виконавчої влади, яка, використовуючи можливість, зможе своєчасно забезпечувати дзеркальну відповідь, – прокоментував закон прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

За його словами, раніше в Росії ще ні до кого цей закон не застосували, тож робити будь-які висновки щодо його жорсткості поки що зарано.

Також Пєсков уточнив, що про реакцію Володимира Путіна на положення закону можна буде судити тільки після того, як документ подадуть йому на підпис.