Вчені провели незвичайний експеримент

Сегодня
Вчені провели незвичайний експеримент

У столиці вранці знову випав сніг. На цей раз він протримався трохи довше, ніж його "попередники", принісши в місто новорічний настрій.

Кияни та гості столиці встигли сфотографувати зимову красу міста, виклавши фотографії в своїх блогах в Instagram. Багато зізналися, що з нетерпінням чекають снігу, щоб відкрити сезон катання на лижах і сноубордах.

Нагадаємо, подорож головної новорічної ялинки Києва, нарешті, завершилося: сьогодні вночі дерево з Івано-Франківської області нарешті прибуло в кінцевий пункт своєї подорожі – на Софійську площу.

Окрім головної ялинки країни, яка вже прибула на Софійську площу, в Києві вже почали встановлювати і районні ялинки. Одна з перших з'явиться на Контрактовій площі в Подільському районі. Правда, на відміну від центральної, вона буде лише частково натуральною: каркас ялинки буде металевим, а гілки – живими.

Тим часом, в Києві на вулиці Ахматової 13Д (Позняки) після мокрого снігу і дощу в понеділок утворилася величезна калюжа, яку місцеві жителі називають "морем".