Російського найманця Юрія Ебеля, який воював на Донбасі, ліквідована в Сирії, - CIT. ФОТО

Цензор.НЕТ
Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Conflict Intelligence Team із посиланням на місцеві російські ЗМІ.
Повідомляють, що Ебеля вбили 20 жовтня під час обстрілу, жертвами якого стали 18 осіб.
"Судячи з профілю загиблого в соціальній мережі Вконтакте, строкову службу він пройшов у 2012 році. Один із близьких Юрія опублікував його фотографію у військовій формі. На ній ми бачимо нашивку військової розвідки, а також низку медалей і відзнак: нагрудний знак фахівця 2 класу; відзнаку "Парашутист-відмінник"; кваліфікаційний знак за закінчення військового навчального закладу; нагрудний знак "Гвардія", який вказує, що військова частина, в якій проходив службу Юрій, носила звання "гвардійська", - зазначають у CIT.
При цьому наголошують, що в російських збройних силах тільки 3-я і 22-га бригади спецназу ГРУ в Тольятті і в Ростовській області відповідно мають звання гвардійських.
Поїздку Ебеля на Донбас опосередковано підтверджують фотографії, зроблені восени 2014 року в Ростовській області в районі Матвєєва Кургана. Однак, як зауважують автори матеріалу, невідомо, коли саме він пішов із військової служби і потрапив до лав найманців ПВК Вагнера.
Читайте на "Цензор.НЕТ": Командир ПВК "Вагнер" Уткін очолив ресторанний бізнес "кухаря Путіна" Пригожина, - РБК Російського найманця Юрія Ебеля, який воював на Донбасі, ліквідована в Сирії, - CIT 01Російського найманця Юрія Ебеля, який воював на Донбасі, ліквідована в Сирії, - CIT 02Російського найманця Юрія Ебеля, який воював на Донбасі, ліквідована в Сирії, - CIT 03

Також читайте: Росія перекине найманцям на Донбас 10 "Гвоздик" і 20 гаубиць, - ІС

Російського найманця Юрія Ебеля, який воював на Донбасі, ліквідована в Сирії, - CIT 04