Як Труханов допомагатиме Порошенку виграти майбутні вибори, – пояснення Шабуніна

Канал 24
Як Труханов допомагатиме Порошенку виграти майбутні вибори, – пояснення Шабуніна

Про це у прямому ефірі 24 Каналу розповів голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Як стверджує антикорупціонер, після останнього судового засідання Геннадій Труханов, якого підозрюють у розкраданні державних коштів, може з легкістю покинути країну. При цьому депутат президентської партії Дмитро Голубов, який взяв на поруки одіозного мера, не постраждає та не понесе за це відповідальності.

Читайте також: Якщо Труханова посадять до в’язниці, він почне всіх здавати, – Боровик

"Єдина можливість у Петра Порошенка, дуже примарна, але все ж можливість виграти вибори – це опертись на таких "Труханових" на місцях. Тих людей, які роками розкрадають державні бюджети, вибудовуючи свої мережі агітаторів та піраміди скуповування голосів. Порошенку треба Труханов, Кернес", – заявив Віталій Шабунін.

За словами глави Центру протидії корупції, таким чином Президент Петро Порошенко намагається виграти майбутні вибори, натомість гарант обіцяє безпеку всім, хто допомагатиме йому скупити голоси.

Він (Петро Порошенко, – ред.) думає, що ці люди, отримавши гарантії безпеки, скуплять йому голоси. Тому "Блок Петра Порошенка" надалі братиме таких "Труханових" на поруки. Порошенко обмінює свою перемогу на виборах на безпеку всіх людей, – пояснив Віталій Шабунін.

Окрім цього, резонансні справи, порушені проти одіозних мерів, не матимуть логічного завершення, припускає антикорупціонер. Мова йде не тільки про очільників міст, але й про їхніх працівників, які залучені до стратегічної роботи на виборах.

Нагадаємо, що Геннадія Труханова затримали працівники НАБУ. Мера Одеси підозрюють у розкраданні державних коштів. Мова йде про продаж заводу "Краян", незаконні забудови в історичному центрі міста та привласнення грошей, виділених на ремонт доріг.