Жорстоке вбивство військового під Одесою: з'явилися подробиці

Сегодня
Жорстоке вбивство військового під Одесою: з'явилися подробиці

Командування Військово-морських сил Збройних сил України тримає на контролі розслідування загибелі матроса Військово-морських сил Збройних сил України Арслана Шейхова в селі Єгорівка Роздільнянського району Одеської області, повідомляє прес-центр ВМС.

Відомство опублікувало співчуття рідним і близьким загиблого. "Розраховуємо на об'єктивні та неупереджені слідчі дії в зв'язку з загибеллю нашого бойового побратима", – йдеться в повідомленні ВМС.

У свою чергу, радник начальника Головного управління Нацполіціі в Одеській області Руслан Форостяк на своїй сторінці в Facebook повідомив, що матрос загинув в день свого народження "при незрозумілих обставинах".

"Хочу запевнити всіх, враховуючи суспільний резонанс, що не існує ніяких підстав вважати, що хтось намагається вплинути на хід слідства, яке веде Роздільнянський відділ поліції, справа на особистому контролі керівництва ГУНП", – зазначив Форостяк.

Він також додав, що причина смерті матроса буде встановлена в понеділок в рамках додаткової незалежної експертизи в Одесі.

Нагадаємо, в Одеській області знайшли мертвим військовослужбовця Військово-морських сил Збройних сил України Арслана Шейхова.