Анексія Криму є порушенням російського законодавства – Пономарьов (Відео)

5 канал 1
Анексія Криму є порушенням російського законодавства – Пономарьов (Відео)

Анексія Криму є порушенням російського законодавства. Про таке в ефірі "5 каналу" заявив колишній депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов.

"Чомусь усі забувають, що конституція Російської Федерації напряму забороняє приєднання шматка чужої території до країни. Це заборонено 65 статтею конституції", – сказав він.

"Більше того, був прецедент у 2004 році, коли офіційно Південна Осетія написала звернення до Російської Федерації з проханням прийняти її до складу РФ. На основі цього конституційний суд заборонив прийняття Південної Осетії, тому що це неконституційно", – додав Пономарьов.

Повну версію розмови з екс-депутатом Держдуми РФ Іллею Пономарьовим дивіться нижче у відео:

Нагадаємо, Петро Порошенко свідчитиме у справі про державну зраду Віктора Януковича 21 лютого. Президента викликають на допит як свідка обвинувачення. А сьогодні слухали Іллю Пономарьова, він був депутатом Держдуми Росії, коли там голосували за приєднання Криму до території Федерації і за можливість введення військ на територію України. Розказав, зокрема, про те, коли Путін вирішив анексувати Крим та як заплатив Януковичу за ухвалення "правильних" рішень.