Чому Україна може вступити в НАТО: у Порошенка дали чітку відповідь

Сегодня 3
Чому Україна може вступити в НАТО: у Порошенка дали чітку відповідь
Україна в будь-якому випадку не зможе вступити в НАТО, поки на її території йде війна. Про це заявив в ефірі телеканалу NewsOne народний депутат від фракції "БПП" Ольга Богомолець.
За її словами, у зв'язку з російською агресією вступ в НАТО підтримує багато людей і союзників України, проте на даний момент це неможливо.

"Україна фізично не може стати членом НАТО. На даний момент наша територія є окупованою, а країна - розділеною", - сказала Богомолець.

У той же час вона вважає, що Україна повинна прагнути приводити армію до стандартів НАТО, щоб в майбутньому бути готовими вступити в Альянс.

"Стандартів (НАТО - ред.) повинна відповідати армія, навчання, озброєння, медична допомога. А далі ми вже самі побачимо, куди захочемо рухатися. Коли всі вимоги будуть виконані Україною, зможе приймати рішення не на рівні молодшого брата і молодшої сестри, а суб'єкта політики", - додала політик.

Як показало соціологічне опитування, проведене компанією KANTAR PUBLIC на замовлення Ялтинської Європейської Стратегії (YES), 58% європейців підтримують вступ України в НАТО, і тільки 48% – вступ України в Європейський Союз.