Палата представників Конгресу США затвердила для України $350 мільйонів допомоги

Цензор.НЕТ
Палата представників Конгресу США затвердила для України $350 мільйонів допомоги
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє посольство України в США.
"Палата представників Конгресу США схвалила проект закону про "Бюджет США на 2018 на потреби національної оборони", який дозволяє виділити 350 млн дол. для надання допомоги Україні у сфері безпеки. Ця сума відповідає торішньому рівню асигнувань", - йдеться в повідомленні.
Зазначено, що проект закону також дає дозвіл на надання Україні летальної зброї оборонного характеру. У ньому також з'явилися нові положення, що дозволяють використання коштів оборонного бюджету США на потреби реабілітації в медичних установах Сполучених Штатів поранених українських військовослужбовців, навчання і підготовку українських медичних фахівців у цій сфері, а також для посилення здатності повітряних і військово-морських сил нашої держави.
"Уперше на законодавчому рівні запропоновано надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони і спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні кошти; кораблі прибережної дії і берегової охорони.
Наступним кроком у напрямку набуття бюджетом чинності має стати його схвалення Сенатом. Після цього його передадуть на підпис Президенту США", - додали в посольстві.
Палата представників Конгресу США затвердила для України $350 мільйонів допомоги 01

Раніше Сенат США передбачив для України оборонну зброю і 500 млн доларів допомоги у 2018 році.