«Вони досконалі»: Хлопець спотворив своє обличчя заради зовнішності інопланетянина (фото)

ВГОЛОС

Аргентинець Льюїс Падрон витратив близько 60 тисяч доларів на пластичні операції, щоб стати схожим на міфічного персонажа плеядеанця.

Про це повідомляють «Подробности» з посиланням на «Mirror».

Згідно з легендою, в яку вірить 26-річний Падрон, плеядеанці здійснили план по зародженню життя на Землі і стали прабатьками людської раси. Їх зовнішність – щось середнє між зовнішністю інопланетян і ельфів.

«Вони досконалі люди з космосу. Дуже бліді, високі, у них сріблясте волосся і великі, великі очі», – описав плеядеанців молодий чоловік.

Аргентинець вже зробив дві пластики носа, переніс шість операцій по зміні кольору очей і змінив форму вух, щоб зробити їх схожими на загострені вуха ельфів. Нещодавно він побував у Південній Кореї, де йому зробили щелепу, як у персонажів японських мультфільмів аніме. Для цього щелепну кістку довелося зламати в шести місцях.

У число таких модифікацій, планованих молодою людиною, входять видалення Адамового яблука, обточування зубів, операція зі зміни розрізу очей, в результаті якої вони стануть схожими на котячі, ще одна пластика носа і підтяжка обличчя.