Представлений фантастичний календар Pirelli 2018

Сегодня 8
Представлений фантастичний календар Pirelli 2018

У мережі вже з'явився календар Pirelli 2018. Фотограф Тім Уолкер і головний редактор британського Vogue Едуард Еннінфул представили нову концепцію календаря.

Якщо раніше фотографи часто робили акцент на красі і сексуальності знаменитостей, то зараз зйомка набула більш фантастичного характеру. Уолкер і Енніннгфул втілили в життя казку "Аліса в країні чудес" Льюїса Керролла, а головні ролі виконали темношкірі знаменитості.

За словами фотографа, світ ще не бачив темношкіру Алісу, тому він вирішив показати, як би виглядав фантастичний світ без стереотипів краси.

"Справа зовсім не в моді, ця історія про дух сьогоднішнього часу. Це шанс розбудити суспільну свідомість і зруйнувати бар'єри", – пояснив Уолкер.

Для роботи над календарем були запрошені знаменитості зі світовим ім'ям, серед яких модель Наомі Кемпбелл, актриси Вупі Голдберг і лупить Ніонго, співак Ру Пол, репер Puff Daddy і інші.

Календар Pirelli був вперше представлений в 1964 році і з тих пір є своєрідною одою жіночу красу. Для участі в проекті запрошували моделей і зірок шоу-бізнесу. З роками формат календаря почав змінюватися.

Нагадаємо, в мережі опублікували найсмішніші фотографії диких тварин, які вийшли у фінал конкурсу Comedy Wildlife Photography Awards.