У разі невиконання депутатами вимог протестувальників 17 жовтня частина з них може залишитися під Радою безстроково, - Саакашвілі

Цензор.НЕТ 3
У разі невиконання депутатами вимог протестувальників 17 жовтня частина з них може залишитися під Радою безстроково, - Саакашвілі

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Саакашвілі попросив в Україні політичного притулку

"Якщо вони проігнорують ці вимоги людей, то, я думаю, що частина людей може вирішити безстроково це (мітинг - ред.) продовжити, частина людей може виїхати в регіони і там це продовжити", - сказав він на прес-конференції в Києві в п'ятницю.
За словами М.Саакашвілі, владі необхідно зрозуміти, що їй не вдасться обдурити народ і ще потягнути час перед реалізацією даних раніше обіцянок.
Як повідомляли, рух "Чесно", партія "Рух нових сил Міхеііла Саакашвілі", ВО "Свобода", "Об'єднання Самопоміч", громадянський рух "Хвиля", Автомайдан, Антикорупційний штаб Ініціатива реальних дій, Реанімаційний пакет реформ, Центр протидії корупції, Opir.org; політична сила "Альтернатива", партія "Громадянська позиція", партія "Демократичний Альянс", партія "Національний корпус" підписали меморандум про спільні дії на мітингу 17 жовтня в Києві.
Також читайте: Саакашвілі попросив в Україні політичного притулку
Як повідомляли, у вівторок, 17 жовтня, біля будівлі Верховної Ради має розпочатися акція з вимогою провести політичну реформу в Україні.
За інформацією організаторів заходу, ключовими вимогами учасників акції будуть зміна системи виборів в Україні, зокрема, перехід до пропорційної системи з відкритими списками, обмеження політичної реклами на телебаченні, створення антикорупційного суду, обмеження депутатської недоторканності.