Україна і Грузія підписали декларацію про стратегічне партнерство

Дзеркало Тижня 2
Україна і Грузія підписали декларацію про стратегічне партнерство

Порошенко прибув до Грузії з триденним візитом і насиченою культурною програмою. У перший день підписав декларацію.

Президенти України Петро Порошенко і Грузії Георгі Маргвелашвілі підписали в Тбілісі декларацію про встановлення стратегічного партнерства, повідомив прес-секретар глави Української держави Святослав Цеголко.

"Україна і Грузія підписали декларацію про встановлення стратегічного партнерства. Зокрема про взаємну підтримку суверенітету і тер цілісності", - написав Цеголко в своєму твіттері.

 

"Стратегічне співробітництво - це найвища форма співпраці між нашими країнами і народами", - процитував Цеголко українського президента.

Читайте також: Михайло Джанелідзе став віце-прем'єром Грузії

Нагадаємо, що президент Петро Порошенко прибув із триденним візитом до Республіки Грузія. 18 липня у Тбілісі Глава української держави зустрінеться з президентом Грузії Георгі Маргвелашвілі, прем'єр-міністром Георгі Квірікашвілі, спікером парламенту Іраклі Кобахідзе та грузинськими депутатами.

Планується підписання низки двосторонніх документів, спрямованих на поглиблення стратегічної співпраці між Україною та Грузією.

Глави двох держав відкриють роботу бізнес-форуму в м. Тбілісі.

Наступного дня, 19 липня, Порошенко відвідає столицю Автономної Республіки Аджаріа - місто Батумі, де також проведе зустрічі з головою уряду Аджарії Зурабом Патардзе і візьме участь у роботі інвестиційного круглого столу в м. Батумі.

В рамках візиту також спілкування Порошенка з українською громадою Грузії.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter