Пєсков про обіцянку Кадирова "весь світ раком поставити": "Нічого там надзвичайного сказано не було"

Цензор.НЕТ 1
Пєсков про обіцянку Кадирова
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Настоящее время.
У ньому Кадиров зокрема запропонував "вивезти з території республіки геїв, якщо вони там є", щоб "очистити кров". При цьому, відповідаючи на питання журналіста американського HBO про переслідування гомосексуалів, він підкреслив, що в Чечні немає людей нетрадиційної сексуальної орієнтації.
"У нас таких людей немає, немає у нас геїв. Якщо є - заберіть у Канаду, хвала Аллаху, подалі від нас", - заявив Кадиров.
"Америка веде політику проти Росії, проти керівництва держави. Вони знають, що я один з тих, хто готовий віддати життя за Росію. І що у мене хороша армія, яка може нападати і захищати. Подивимося, що у кого вийде. У нас сильна держава і ядерна держава. Якщо навіть нашу державу повністю зруйнують, автоматично наші ядерні ракети полетять. І весь світ ми перевернемо, раком поставимо", - заявив Кадиров.
Пєсков у свою чергу заявив, що не слід "видирати" слова Кадирова з контексту:
"Що стосується інтерв'ю Кадирова, то, чесно кажучи, досить часто з контексту просто видирають його слова. Там дійсно досить були жорсткі міркування, але їх треба розглядати тільки в контексті, і, якщо їх розглядати в контексті, то нічого там незвичайного сказано не було", - пояснив представник Кремля.
Пізніше Кадиров прокоментував цей вислів в своєму Telegram-каналі: "Це не просто слова, ми так і зробимо. За нашу державу готові життя віддати". А міністр Чечні з національної політики, зовнішніх зв'язків, преси та інформації Джамбулат Умаров пояснив Ехо Москви, що слова Кадирова були "абсолютно щирим експромтом" і "імпровізацією".
Також читайте: Спікер парламенту Чечні особисто спостерігав за знущаннями над геями, - Human Rights Watch