Молодіжна збірна України перемогла Шотландію і зберегла шанс на вихід на Євро-2019

ТСН 3

Українці переконливо здолали суперника на виїзді.

Збірна України U-21 у матчі відбіркового турніру Євро-2019 зуміла здолати своїх шотландських однолітків (2:0).

Після домашньої поразки від збірної Англії (0:2), підопічні Олександра Головка були зобов’язані вигравати в останній зустрічі 2017-го року, щоб зберегти шанси на вихід на Євро-2019.

У першому таймі господарі краще контролювали гру, більше володіючи м’ячем. Однак, підопічні Олександра Головка засмутили голкіпера господарів перед кінцівкою першого тайму. Андрій Борячук відзначився на 46-й хвилині.

Подвоїв же перевагу Віктор Коваленко в компенсований час (90+4).

Зазначимо, що ця перемога дозволила "жовто-синім" обійти шотландців в турнірній таблиці.

Тепер українці розмістилися на третьому місці. Збірна Нідерландів випереджає нашу команду лише завдяки кращій різниці м'ячів, а англійці відірвалися на п'ять очок.