У "кухаря Путіна" спростували причетність до ПВК "Вагнер"

Гордон
У

Наближений до президента РФ Володимира Путіна бізнесмен Євген Пригожин спростував зв'язок своєї компанії "Конкорд" із приватною військовою компанією "Вагнер". Про це повідомляє РБК.

"Ми не в курсі діяльності згаданої вами організації. Також Євген Вікторович просив передати, що вкрай здивований самим фактом існування цієї компанії і не має до її діяльності жодного стосунку", – повідомив виданню представник Пригожина.

Сьогодні РБК написав, що засновник приватної військової компанії "Вагнер" Дмитро Уткін очолив підприємство "Конкорд менеджмент и консалтинг" – керівну компанію ресторанного бізнесу підприємця Євгена Пригожина, якого називають "кухарем Путіна".

"Зміна керівника ТОВ "Конкорд менеджмент и консалтинг" відбулася у зв'язку з плановими організаційно-штатними заходами всередині компанії. Призначення Дмитра Валерійовича Уткіна генеральним директором – приватне рішення власника ТОВ "Конкорд менеджмент и консалтинг", – заявив представник Пригожина.

Він додав, що новий керівник раніше не обіймав посад у структурах Пригожина.

Видання "Фонтанка" сьогодні написало, що індивідуальний номер платника податків нового гендиректора "Конкорд менеджмент и консалтинг" не збігається з ІДН командира "Вагнера" Уткіна.

За даними видання, ІДН нового гендиректора підприємства виданий у Всеволожському районі Ленінградської області.

"Коли підполковник Уткін командував 700-м загоном спецпризначенців, і там вказано ІДН, що починається із цифр 2624, який вказує на місце видавання в Будьоновську Ставропольського краю. ІДН – на все життя, він не змінюється, навіть якщо громадянин змінює місце проживання, ім'я або прізвище", – повідомила "Фонтанка".