На Філіппінах дев'ять осіб стали жертвами циклону "Санба"

iPress.ua
На Філіппінах дев'ять осіб стали жертвами циклону

Про це повідомляє Floodflist.

Згідно з інформацією видання, Національна рада зі зменшення небезпеки стихійних лих та управління (NDRRMC) підрахувала кількість потерпілих сімей - 37138, або понад 152 тисячі осіб, які проживали в західних, центральних і східних районах Вісайських островів і регіону Карага. Понад 40 тисяч осіб було доставлено до 194 евакуаційних центрів, ще 470 сімей (2282 особи) отримали необхідну допомогу.

Також повідомляється, що циклон "Санба" повністю знищив 66 будинків і частково зруйнував ще 284 будівлі. До того ж Філіппінське інформаційне агентство заявило про значне підвищення рівня води в річці Баніка і, як результат, затоплення частини міста Думагете.

У місцевих ЗМІ продовжують повідомляти про жертви: один загиблий у результаті зсуву на острові Лейте, п'ятеро загиблих у провінції Сурігао-дель-Сур, а також троє рибалок, яких віднесло в море біля міста Боронган, що в провінції Східний Самар.

Нагадаємо, у столиці тихоокеанської держави Тонга Нукуалофі близько 70% будинків повністю або частково зруйновані внаслідок тропічного циклону "Гіта", який пронісся над островами минулої ночі.