Європейці відмовляються від іммігарції в одну з найбагатших країн світу

Експрес 1
Європейці відмовляються від іммігарції в одну з найбагатших країн світу

У період з січня по вересень 2017 року імміграція з країн Європейського Союзу в Швейцарію знизилася на 26% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, пише immigrant.today.

Згідно з останніми даними Державного секретаріату з питань міграції (SEM), в даний час в Швейцарії постійно проживає 2 047 684 іноземців. З січня по вересень 2017 року альпійську країну прибуло 67 039 іноземців з країн ЄС, що на 26% менше в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

Фахівці вважають, що основною причиною зниження припливу іммігрантів з ЄС є те, що економіка Європейського Союзу зростає швидше, ніж економіка Швейцарії. Наприклад, португальці, раніше активно приїжджають до Швейцарії, почали масово виїжджати на батьківщину, кажучи, що вдома життя набагато дешевше, а економіка Португалії початку пожвавлюватися.

Такі ж настрої з'явилися і в інших мігрантів з ЄС. Якщо подібна тенденція збережеться, то імміграція до Швейцарії в 2017 році буде найнижчою за останні 10 років. Однак економісти прогнозують зростання ВВП Швейцарії в 2018 році, що може зробити її знову більш привабливою для мігрантів.