Гончаренко: Березюк голодуванням розпочав президентські вибори

ZIK 1

Голодуючи під пустою АП, Березюк розпочав президентські вибори. Це така голодна ластівка президентських виборів.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив Олексій Гончаренко, народний депутат України («БПП»).

«Заради політичних рейтингів не є справедливо брати цілі міста у заручники. Але, якщо нам кажуть, що ми це використовуємо у політиці, то мабуть я, чи якийсь інший представник «БПП» їхали б та голодували у кабінеті Садового, вимагаючи, щоби він хоч щось зробив зі сміттям. Ми такого не робили! Ми не піднімали це питання у політичну площину» – заявив Олексій Гончаренко.

За його словами, розпочавши голодування під Адміністрацією Президента, депутат Олег Березюк розпочав президентські вибори.

«А що зробила «Самопоміч», коли Березюк пішов до пустої Адміністрації Президента? До Адміністрації Президента, який згідно Конституції України відповідає за національну безпеку та оборону. Чому він не пішов до Уряду чи на Грушевського, а до пустої Адміністрації Президента? Він почав президентські вибори! Це така голодна ластівка президентських виборів. Зараз туди друга прилетіла, хто там буде третім, я не знаю», – зазначив нардеп.

Коментуючи слова Гончаренка, Тетяна Острікова, народний депутат України (фракція «Самопоміч»), додала, що і Президент України сьогодні «залазить не на свою територію» .

«Як вчасно ви згадали про конституційні повноваження Президента. А чому ж тоді він «залазить» не на свою територію, коли на Нацраді у своїй Адміністрації він обговорює медичну, пенсійну та податкову реформи? Чому ж він «залазить» не на свої повноваження? А тому що насправді, нашою країною управляють декілька людей, і Президент – один із них», – наголосила Острікова.

В свою чергу Олексій Гончаренко зауважив, що Львовом також управляє одна людина – Андрій Садовий.

Натомість, присутня у студії Ірина Подоляк пояснила, що рішення Олега Березюка, Тараса Пастуха та Оксани Сироїд розпочати голодування – це виключно їхня громадянська позиція, більше того, як зауважила Подоляк, якби у Березюка була можливість поспілкуватися особисто із Президентом чи Прем’єр-міністром України, то він би це обов’язково зробив.