Дієтолог: “Немає несмачної їжі, якщо вона корисна - все залежить від приготування”

Експрес
Дієтолог: “Немає несмачної їжі, якщо вона корисна - все залежить від приготування”

Відомо, що цукор та фруктоза напряму причетні до розвитку багатьох хвороб і вкорочення життя. Тож у майбутньому люди не матимуть в своєму раціоні цих продуктів, і ставитимуться до них так, як би ми зараз ставились до лікування ртуттю (а в середньовіччі це були дуже навіть поширені ліки), впевнена лікар-дієтолог Оксана Скиталінська. Але поки ці продукти продовжують відбирати в нас роки життя, ми маємо почати майбутнє із себе.

Тож дієтолог пропонує меню довгожителя. “Острів Окінава в Японії -- одна із так званих "блакитних зон", тобто місць, де проживає найбільша кількість довгожителів, -- пише Оксана Скиталінська на своїй сторінці у Фейсбук. -- Харчування їхнє дуже просте: складні, тобто повільно засвоювані вуглеводи (понад 75% -- це оранжевий, фіолетовий та білий батат, де вміст фітонутрієнтів дуже високий), овочі, тобто "баластні речовини", водорості, багаті корисним цукром трегалозою, імбир та куркума, відомі протизапальними та антиканцерогенними властивостями, зелений чай -- природній адаптоген, в невеликій кількості -- морепродукти, джерело білка, йоду та омега-3 жирних кислот, а також душевний спокій, проста праця, та "ікігай" -- сила духу, що дає змогу з користю прожити свій день.

Світ глобалізується, і нам стають доступними продукти, що покращують здоров'я. Їхньою особливістю є те, що вони, як правило, є низькокалорійними, з низьким глікемічним індексом, наповнені біологічно активними речовинами, клітковиною, тому запобігають розвитку "хвороб цивілізації" -- цукровому діабету 2 типу, атеросклерозу, з їх жахливими наслідками, нейродегенеративним захворюванням (зокрема, Альцгеймера), багатьом видам раку.

Тому коли ви вирішите побалувати себе "чимось смачненьким", нехай це буде не тістечко чи круасан, цукерки з кремовими начинками, а щось справді корисне.

І ще. Немає несмачної їжі, якщо вона корисна. Все залежить від приготування. Звичайні боби можна так приготувати, додавши якісної томатної пасти, часничку, базиліку та лимонного соку, що вони вам здаватимуться божественним нектаром та аброзією, особливо, якщо ви харчуватиметеся без перекусів, тричі в день (можна і двічі, вранці і ввечері, якщо ви доросла людина)”.

Тож лікар закликає позбуватися нездорових харчових звичок, готувати смачно і з користю для тіла готувати -- і жити довше, бо “світ вартий того, щоб його бачити якомога довше”.