На Прикарпатті чотири організації виграли конкурс проектів з реабілітації учасників ООС

ZIK 1

В Івано-Франківській ОДА відбулося засідання конкурсної комісії з розгляду проектів соціально-психологічної реабілітації учасників ООС. Також були запрошені представники обласного центру допомоги учасникам АТО в області та міської асоціації учасників АТО.

Про це сьогодні, 13 червня, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

Пріоритетами конкурсу є підтримка учасників ООС та членів їх сімей, створення умов психологічної реабілітації шляхом фізичної терапії, творчих занять (групова та індивідуальна робота), залучення фахівців з психологічною освітою для реабілітації учасників ООС та членів їх сімей, проведення заходів, спрямованих на підтримку та соціальну інтеграцію військових та членів їх сімей.

Передбачено співфінансування проекту в розмірі не менш як 25 відсотків загального обсягу фінансування з боку учасника. Внесок для реалізації проекту може здійснюватися учасником у формі матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду тощо.

За рішенням конкурсної комісії переможцями конкурсу проектів визначено громадські організації «Благодійний фонд «Франківський опір», «Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО», «Центр для учасників АТО та їхніх сімей «Бандерівський схрон» та «За покликом серця».