В Одесі вбивці винесли суворий вирок

Сегодня
В Одесі вбивці винесли суворий вирок

В Одесі до 12 років позбавлення волі засудили двох молодих людей, які восени минулого року пограбували і вбили пенсіонерку. Один із засуджених до того ж доводився загиблій онуком. Про це повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури.

"Один із засуджених в жовтні 2016 року запропонувала своєму знайомому пограбувати його рідну бабусю, яка проживала в квартирі на проспекті Добровольського в Одесі. Під час пограбування жінка почала кричати і кликати на допомогу, за що онук завдав їй численних ударів по голові дерев'яною палицею, а другий грабіжник п'ять разів ударив її ножем в область шиї та грудної клітки", – розповіли в прокуратурі.

Від отриманих травм жінка померла, а подільники вкрали 7700 грн, розкидали речі по квартирі і підпалили їх, щоб приховати докази. Зазначимо, за інформацією правоохоронців, на момент звершення злочину онукові пенсіонерки було 17 років.

"Чоловіків визнали винними в умисному вбивстві з корисливих мотивів, а також скоєнні розбійного нападу та умисного пошкодження майна", – розповіли в прес-службі прокуратури в Одеській області.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Житомирі онук убив свою бабусю за 700 гривень.