Турчинов розповів про невдалі спроби Наливайченка організувати АТО

Українська правда 1

Навесні 2014 року голова СБУ Валентин Наливайченко запропонував в.о. президента Олександру Турчинову дві невдалі кандидатури на посаду свого першого заступника - керівника антитерористичного центру.

Про це Турчинов розповів 15 лютого на допиті в Оболонському райсуді Києва у справі про державну зраду Віктора Януковича.

За його словами, на початку березня 2014 року Наливайченко вніс на посаду голови АТЦ кандидатуру бізнесмена Сергія Бондарчука, який зараз переховується від правосуддя за кордоном.

"Безумовно, бізнесмена поставити на таку відповідальну посаду, коли в Україні почалась війна, я не міг, тому я відмовив пану Наливайченку. Він ще довгий час пропонував, пояснював, що той підучиться, але нам потрібен був боєць, професійна людина", - зазначив Турчиинов.

Як відомо, Бондарчук колись очолював державне підприємство "Укрспецекспорт".

Турчинов розповів також, що після цього, наприкінці березня, голова СБУ запропонував на посаду начальника АТЦ генерал-лейтенанта Віталія Циганка. На неї вже в.о. президента погодився, але пізніше пошкодував про це, адже, як виявилося, Циганок не мав досвіду керування антитерористичними операціями.

Доповнюється…