У Німеччині тривають обшуки керівництва Volkswagen

ВГОЛОС

Прокуратура проводить нові обшуки в офісах вищого керівництва найбільшого німецького автоконцерну Volkswagen у Вольфсбургу.

Цього разу підозру викликала надзвичайно велика оплата праці глави ради директорів Бернда Остерлоха, повідомляє Welt, – передає Укрінформ.

«В обшуку разом з прокурорами також брали участь посадовці податкових органів. У своїх робочих приміщеннях були опитані начальник відділу кадрів Карл-Хайнц Блессінг і фінансовий директор Франк Віттер», – йдеться в повідомленні.

Півроку тому прокуратура Брауншвейга повідомила, що почала розслідування у зв'язку з відшкодуванням витрат на діяльність директорів. У Volkswagen при цьому запевнили, що зарплата Остерлоха завжди відповідала вимогам Конституції.

Особливо пильна увага до компанії виникла після «дизельного скандалу» у вересні 2015 року, після чого навколо виробника розгорілася найсерйозніша криза за всю його історію. Крім мільярдних збитків, вона дуже ударила по репутації марки, а керівництво або подало у відставку, або змушене тепер майже постійно спілкуватися зі слідчими.

«Вголос»