"Задути драгер на місці ДТП відмовився" – стали відомі нові подробиці аварії за участі службовця МВС (Відео)

5 канал

Про таке в ефірі "5 каналу" розповів директор Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій.

"Задути драгер на місці скоєння ДТП він відмовився, тому поїхали вже на медосвідчення, де взяли аналізи. При цьому зауважу, що давати кров відмовився, дали тільки сечу на аналізи. Очікуємо результати. Все це відбувалося у супроводі не тільки адвокатів, яких ви згадали, а й багатьох журналістів, які так само прибули на місце події і власне теж супроводжували його до медичного закладу, де вже власне робили медосвідчення. Наразі очікуємо на результати", – розповів Криклій.

Він наголосив: "Ми будемо підтримувати слідство. І це принципова позиція і мене, як очільника сервісних центрів, і поліції. Тому хочемо забезпечити, щоб максимально прозоре було слідство і щоб про все було повідомлено суспільство".

Додамо, поліція вже затримала винуватця смертельної ДТП у Києві, внаслідок якої загинула людина. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

"Винуватець смертельної ДТП на розі Туполєва і Стеценко затриманий в рамках статті 208 КПКУ. Він буде перебувати під вартою до рішення суду, який визначить міру запобіжного заходу", - написав він.