Через "Урядовий кур'єр" українці втратили значні суми грошей

Експрес 2
Через
Українці, які встановили на даху сонячні електростанції, втратили близько 1,44 мільйона гривень через видання "Урядовий кур'єр", пише "Економічна правда" та УНІАН.
Як відомо, закон про НКРЕКП вимагає публікувати постанови регулятора в "Урядовому кур'єрі" протягом 15 календарних днів після прийняття. Після такої публікації рішення регулятора набуває чинності і підлягає виконанню.
Однак видання дозволяє собі нехтувати термінами публікації рішень НКРЕКП і робить це вибірково, пише ЕП. На практиці таке затягування може означати суттєві збитки для учасників ринку і держави.
Так, наприклад, сталося з публікацією постанови НКРЕКП №428, яка встановила нові "зелені" тарифи для приватних господарств. Цей документ регулятор затвердив і опублікував на своєму сайті ще 30 березня, проте в друкованому виданні текст постанови №428 ще не з'явився, що призвело до збитків для громадян у розмірі близько 1,44 мільйона гривень.
Голова регулятора Дмитро Вовк також висловився з приводу проблеми відсутності публікацій рішень комісії в "Урядовому кур'єрі". За його словами, на 14 червня неопублікованими є 32 постанови, з яких 20 очікують публікації вже більше двох тижнів, а деякі - більше 100 днів.