Собчак: Я – не в лапках. Я – опозиційний лідер

Гордон
Собчак: Я – не в лапках. Я – опозиційний лідер

Журналістка Ксенія Собчак у програмі HARDTalk на британському телеканалі ВВС заявила, що є реальним опозиційним лідером у Росії.

На слова ведучого про те, що Собчак – головний "опозиційний" кандидат у президенти Росії, вона відповіла: "Я – не в лапках. Я – опозиційний лідер".

Водночас журналістка не вважає, що своєю участю у виборах вона легітимізує перемогу нинішнього президента РФ Володимира Путіна.

"Вибори буде узаконено не участю Ксенії Собчак чи Олексія Навального. Їх визнають законними, тому що прем'єр-міністр вашої країни або президент Америки зателефонує і привітає Путіна", – підкреслила Собчак.

Вона додала, що мета її висунення в президенти – щоб Путін побачив, скільки людей проти нього в Росії.

Президентські вибори у РФ пройдуть 18 березня 2018 року. Наразі про плани висунення заявили Ксенія Собчак, лідер КПРФ Геннадій Зюганов, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, бізнесмен Сергій Полонський, журналістка Катерина Гордон, російський блогер нігерійського походження Самсон Шоладемі, бізнес-омбудсмен Борис Тітов та інші.

Собчак іде на вибори під гаслом "Проти всіх". На зустрічі з виборцями 1 грудня вона підкреслила, що виступає проти "цієї влади, проти Путіна".