“Наплутали” з відпустками пілотів. Ryanair скасувала 82 рейси

Факти ICTV 10

Сьогодні ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair скасувала 82 рейси. Причина – плутанина з відпустками пілотів.

Ryanair оголосила, що буде скасовувати по 40-50 рейсів щодня в найближчі шість тижнів, повідомляє Російська служба BBC.

Начальник відділу маркетингу Кенні Джейкобс сказав, що всі пасажири, які забронювали рейси до 20 вересня, сповіщені про це по електронній пошті.

– Ми наплутали із запланованими відпустками пілотів і тепер виправляємо свої помилки, – сказав він.

Це пов’язано з тим, що у співробітників Ryanair накопичилося багато відпускних днів, і багато хто з них забронювали свої відпустки ближче до кінця року.

До того ж Ryanair змінює свій відпускний рік, який тепер буде рахуватися з січня по грудень, а не з квітня по березень, як було до цього часу.

Скасування рейсів можуть торкнутися до 285 тисяч пасажирів, яким запропонують або квиток на інший рейс, або повернення грошей.

– Ми рекомендуємо всім нашим клієнтам перевіряти свою електронну адресу, вказану при бронюванні, – сказав директор з маркетингу.

Компанія також зазначила, що скасовано буде менше 2% всіх рейсів Ryanair, до того ж це допоможе на 90% виконати зобов’язання по пунктуальності.

Однак багато тих, що купили раніше квитки на рейси Ryanair скаржаться, що їм пропонують квитки замість скасованих рейсів на невідповідні дні або ж коли їх власний відпустку вже закінчиться.

Читайте: Ryanair змінила обсяг ручної поклажі

До речі, раніше близько сотні туристів застрягли у київському аеропорту Жуляни через туроператора IdrisKa tour. Компанія лопнула, тому всі офіси закриті, а рейси скасовані.