Глава РДА на Київщині став фігурантом розслідування про незаконну передачу землі за хабар

Новое Время
Глава РДА на Київщині став фігурантом розслідування про незаконну передачу землі за хабар

Генеральна прокуратура України спільно з Національним антикорупційним бюро України повідомила про підозру керівнику однієї з районних державних адміністрацій Київської області в незаконних оборудках із землею, збиток від яких склав понад 12 млн грн..

Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України.

Слідчі встановили, що голова районної адміністрації в Київській області для отримання хабара незаконно видав розпорядження про передачу земель з Державного фонду в розмірі понад 100 га. Землі передали у власність територіальним громадам, змінивши при цьому їх цільове призначення без погодження з органами Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

За інформацією Генпрокуратури, такі дії призвели до тяжких наслідків для державних і громадських інтересів в розмірі понад 12 млн грн.

За скоєне кримінальне правопорушення підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3-х років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Служба безпеки України затримала в Полтавській області керівництво одного з райвідділів поліції.