Окупанти попередили кримчан про можливе відключення електроенергії в осінньо-зимовий період

Цензор.НЕТ
Окупанти попередили кримчан про можливе відключення електроенергії в осінньо-зимовий період
Про це повідомив так званий заступник міністра палива й енергетики півострова Сергій Бажан, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.
"На осінньо-зимовий період в Криму і Севастополі прогнозується споживання електроенергії в 1467 МВт. 1181 МВт проходитиме на півострів, а 286 МВт у Севастополь. Минулого року найвищий максимум вечірнього споживання за останні п'ять років становив 1456 МВт. З огляду на тенденції розвитку Криму у всіх економічних сферах планується розробити графік тимчасових відключень", - заявив Бажан.
"Заступник міністра" уточнив, що всі графіки будуть узгоджені "Крименерго" і обсяг відключень становитиме до 360 МВт.
На сайті російського Мінпаливенерго і "Крименерго" немає інформації щодо відключень світла в осінньо-зимовий період.
Напередодні "Крименерго" звернувся до жителів анексованого півострова з проханням економити електроенергію у вечірній час - години найбільших навантажень.
В анексованому Росією Криму, незважаючи на запуск третьої нитки російського енергомоста навесні 2016 року, тривають відключення світла. З грудня 2015 року в Крим перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження електроопори в Херсонській області. Зараз Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок із Росії і через енергоміст із Кубані.