Фільм "Кіборги" став абсолютним українським рекордсменом

Сегодня
Фільм

Фільм Ахтема Сейтаблаєва "Кіборги" став абсолютним українським рекордсменом вітчизняного прокату за весь період незалежної України. Про це повідомив голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко.

"Торік вперше за історію української незалежності була повноцінна прем'єрна осінь, повноцінний прем'єрний сезон українського кіно в прокаті. Кілька разів з'являлися лідери прокату. Перший рекорд встановив фільм" DZIDZIO Контрабас ", створений без державної підтримки. Надзвичайно серйозні й успішні для нас результати показали фільми "Сторожова застава" і "Червоний". Абсолютним рекордсменом – причому не тільки цього сезону, але і взагалі всього українського кінопрокату періоду незалежності – став на власному кіноринку фільм "Кіборги". Станом на сьогодні його побачили 310 тис. 569 глядачів, а сума зборів становить 22 млн 685 тис. 322 грн", – сказав Іллєнко.

Він додав, що це "абсолютний рекорд для українського кіно в українському прокаті за весь період незалежності".

Нагадаємо, українська військова драма "Кіборги" зібрала рекордну сумму за час показу фільму. Частину із зібраних коштів команда й актори передадуть на благодійність.