Відомий польський лоукостер запускає новий рейс в Україну

5 канал
Відомий польський лоукостер запускає новий рейс в Україну

Уже від літа польська авіакомпанія LOT розпочне здійснювати польоти з Варшави до Запоріжжя. Про таке повідомляє "Центр транспортних стратегій".

Як стало відомо, запорізьке летовище стане вже шостим українським аеропортом, в якому працює польський авіаперевізник. Рейси виконуватимуть шість разів на тиждень, окрім четверга, а почнуть – 2 липня.

По понеділках, п'ятницях і неділях літаки курсуватимуть в обідній час. Виліт з Варшави об 11:00, посадка у Запоріжжі - о 14:00. Зворотний виліт о 14:40, повернення до Варшави - у 15:55.

Натоміть рейси по вівторках, середах і суботах, планують зробити вечірніми. З Варшави літаки будуть вилітати о 14:20, а посадку в Запоріжжі здійснювати - у 17:20. У зворотному випадку виліт – о 18:00 із посадкою у Варшаві о 19:15.

Квитки на новий рейс уже надійшли у продаж. Їх вартість стартує від 1969 грн.

Обсолуговувати маршрут Запоріжжя-Варшава будуть літаки Embraer 170 та Embraer 175 на сімдесят та вісімдесят два посадкових місця, відповідно.

Зауважимо, що наразі LOT здійснює рейси у п'ять українських аеропортів: "Бориспіль", "Жуляни" (Київ), Львів, Одеса та Харків. У ці міста авіакомпанія виконує польоти зі свого хаба - Варшавського аеропорту імені Шопена.

Дивіться також фотогалерею за темою: