На Донеччині завершено будівництво газопроводу до Авдіївки – Жебрівський

5 канал 2
На Донеччині завершено будівництво газопроводу до Авдіївки – Жебрівський

На Донеччині завершено будівництво газопроводу від селища Очеретине до Авдіївки, він готовий до випробувань. Про це голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Зранку відвідав будівництво Авдіївського газогону. Ситуація наступна: вчора завершили зварювання стиків і укладку труб. Газогін готовий повністю до початку випробувань", - йдеться у повідомленні.

Зі слів Жебрівського, сьогодні з 10:00 газогін почали накачувати спеціальним інгредієнтом для перевірки якості зварювання.

"Накачуватимуть поетапно до 7,5 атмосфер, на це потрібна доба. Потім при 7,5 атмосфер трубу перевірять спеціалісти технагляду та Держпраці - три години має тримати газогін такий тиск, після цього опустять тиск до 6 атмосфер і знову зафіксують, перевірять і опломбують. Після цього вже можна буде повністю засипати трубу", - пояснив голова Донецької ВЦА.

Після цього у газопровід закачають газ і почнуть підключати помешкання.

Жебрівський також додав, що розпорядився усю необхідну документацію оформлювати паралельно, щоб не зволікати з процесом підключення будинків.

Нагадаємо, завдяки теплій погоді Україна значно скоротила імпорт газу.

Дивіться також фотогалерею за темою: