Казанський: На сьогодні немає жодних ознак того, що РФ збирається повернути Україні окуповані райони Донбасу

5 канал
Казанський: На сьогодні немає жодних ознак того, що РФ збирається повернути Україні окуповані райони Донбасу

На сьогодні немає жодних ознак того, що Росія збирається повернути Україні окуповані райони Донбасу. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Час. Підсумки дня" заявив журналіст Денис Казанський.

"В мене не було жодних очікувань від того, що про щось вдасться домовитися з Путіним. І я вже абсолютно переконаний, що до того, поки Путін не піде взагалі, не залишить пост президента Росії, ми не вирішимо ситуацію на Донбасі. І вона так і буде залишатися. Тобто це на роки, оцей заморожений конфлікт", - зазначив він.

"Я не бачу жодних просувань до якогось перемир'я. Немає жодних ознак, що цю територію в найближчий час віддадуть Україні. Тобто там продовжують будувати якісь укріплення, оці внутрішні організації, скажімо так, оці всі фейкові міністерства, які там набудували, вони всі існують і працюють фактично по законом РФ. І, скажімо так, вони б не будували всю цю систему, якби вони збиралися повертати цю територію до України", - зауважив журналіст.

Раніше в ефірі "5 каналу" голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський розповів, за яких умов Путін забере з України свої регулярні війська.

Дивіться також фотогалерею за темою: