Нардепи лише з другого разу погодились розглянути відставку Соболєва

Канал 24
Нардепи лише з другого разу погодились розглянути відставку Соболєва

Під час засідання профільного комітету 6 грудня 12 народних депутатів підтримали рішення рекомендувати Верховній Раді звільнити Єгора Соболєва з посади голови цього комітету, визнавши його роботу незадовільною.

Нардеп Володимир Парасюк в ефірі 24 Каналу заявив, що після відставки Соболєва посаду голови комітету нібито пообіцяли нардепу від "Радикальної партії" Ігорю Попову.

Читайте також: Порошенко повністю став нагадувати Януковича, – Соболєв

На засіданні парламенту у четвер питання про відставку Соболєва вдалось внести на розгляд Ради навіть не з першого разу.

Під час першого голосування за проект постанови №7368, який був зареєстрований групою народних депутатів в цей же день вранці, назбиралось лише 225 голосів, 57 депутатів проголосували проти, 11 утримались.

Коли ж спікер поставив цю постанову на голосування вдруге, проголосував 241 нардеп, 61 – натиснув кнопку "проти". Таким чином питання про відставку Єгора Соболєва з посади антикорупційного комітету Рада має намір розглянути до кінця пленарного засідання у четвер.

До слова, раніше у ЗМІ з’явилась інформація, що в Адміністрації Президента погодились не чіпати НАБУ, проте Соболєва у відставку таки відправлять.